TKK TOLMIN SLAVIL V TEKMI VODILNIH EKIP

TKK Tolmin je z odliko opravil tudi gostovanje v Izoli in je po treh krogih 3. SNL – zahod sam na vrhu lestvice. Tekma v Izoli se je po borbeni in enakovredni predstavi obeh ekip končala z zmago Tolmincev 2:1.

Rdeče-črni so odlično odprli srečanje in po odličnem udarcu Danijela Šturma z razdalje povedli v 14. minuti. Domači so izenačili v 29. minuti, potem pa sta bili do konca polčasa obe ekipi še nekajkrat nevarni, a je ob odmoru ostalo 1:1.

V drugem delu igre sta tekmeca prav tako igrala napadalno in gol je visel v zraku. Po prekršku nad Tinetom Zornikom na robu kazenskega prostora je iz prostega strela neubranljivo zadel Jaka Lapanja in z zadetkom odločil zmagovalca. Domači so bili do konca tekme nekajkrat nevarni in enega izmed napadov je Boban Kucalović prekinil z roko ter si prislužil rdeči karton.

V naslednjem krogu igra TKK Tolmin v soboto ob 16.00 še eno tekmo, ki bo odločala o razvrstitvi pri vrhu lestvice. Tekmec naših fantov na Brajdi bodo Bilje.