PRVI PRVENSTVENI PORAZ

Nogometaši TKK Tolmina so v soboto doživeli prvi prvenstveni poraz v tej sezoni. V Mirnu so proti Adriji izgubili s 3:2.

Prvi polčas so z golom v 45. minuti dobili domačini, v nadaljevanju so Tolminci po golih Danijela Šturma in Petra Kavčiča že povedli z 2:1, nakar pa so prejeli 2 gola in na koncu izgubili s 3:2.

TKK Tolmin je sicer na tekmi nastopil močno oslabljen. Zaradi poškod je manjkalo kar nekaj nogometašev, tudi Požar, Sokanović, Zornik, Kutin, Rutar… upamo, da bodo vsi ti nogometaši čim prej okrevali.

Zaradi poraza je Tolmin izgubil prvo mesto na lestvici. Kljub temu ima enako število točk kot vodilna Adrija, enako število točk pa ima tudi Izola.