PRED NEKAJ DNEVI JE UMRL ANTON FORTUNAT – TONČEK

Na zadnji prvenstveni tekmi proti NK Svoboda smo na Brajdi z minuto molka počastili spomin na nedavno preminulega Antona Fortunata – Tončeka.

Tonček je za NK Tolmin uspešno igral vse od svoje rane mladosti, pa do 27. leta starosti. Bil je član zelo nadarjene generacije tolminskih nogometašev letnika 1972, ki je dve sezoni igrala 1. slovensko mladinsko ligo za NK Šempas. Krajši čas je Tonček v našem klubu deloval tudi kot trener mlajših nogometnih selekcij.

Službeno kariero je Tonček uspešno razvijal v podjetju Hidria, za katerega je okrog 10 let delal na Kitajskem. Tam si je ustvaril tudi družino. Žal nam ga je vsem bolezen vzela mnogo prezgodaj.

Ženi, obema hčerkama ter vsem ostalim najbližjim ob tem še enkrat izrekamo iskreno sožalje.

Tonček, počivaj v miru!