DOMAČA ZMAGA PROTI AJDOVŠČINI

Tolminci so zabeležili novo zmago in se Ajdovcem oddolžili za poraz v pokalnem tekmovanju.

V prvem polčasu so bili boljši nogometaši Ajdovščine, ki so si pripravili kar nekaj lepih priložnosti, zatresli so tudi prečko, medtem ko Tolminci niso imeli omembe vrednih priložnosti. Situacija se je spremenila v drugem polčasu, ko je že v 46. minuti za domače zadel Rakušček. Sledilo je še nekaj priložnosti za TKK Tolmin, ki pa so ostane neizkoriščene. V 85. minuti pa so domači povišali na 2:0. Po kotu so gostje naredili prekršek nad Dowlinom, enajstmetrovko pa je izkoristil Danijel Šturm.

Nogometaši TKK Tolmina bodo v naslednjih treh krogih gostovali, potem pa sledi domača tekma proti Izoli.