ZMAGA NA PRVI SPOMLADANSKI TEKMI

Nogometaši TKK Tolmina so na Brajdi v prvi spomladanski tekmi premagali NK Jadran Hrpelje-Kozina s 4:0, in se ob porazu Izole proti Adrii še utrdili na drugem mestu na lestvici. V rdeče-črnem dresu sta na tej tekmi debitirala tudi vratar Božič in branilec Kumer, ki sta pokazala dobro predstavo.

Domačini so po nekaj zapravljenih priložnostih povedli v 36. minuti, ko je iz bližine zadel Lapanja. V drugem polčasu je vodstvo kmalu povišal Sokanović, po nesporazumu med sodniki, pa je sledila enajstmetrovka za goste, ki pa jo je mojstrsko ubranil Božič. Kmalu za tem je rdeči karton pri domačih prejel Rakušček. V nadaljevanju tekme so domači nadzirali dogajanje na igrišču, v zadnjih 10 minutah pa je dvakrat mrežo Jadrana zatresel še Danijel Šturm.

V naslednjih dveh krogih sledita izredno pomembni tekmi. Najprej bo TKK Tolmin gostoval v Izoli, sledi pa domača tekma proti vodilni ekipi Bilj.