VISOKA ZMAGA PROTI ILIRSKI BISTRICI

V 24. krogu so nogometaši TKK Tolmina visoko s 7:0 premagali Ilirsko Bistrico. Gostje so v Tolmin pripotovali samo z deseterico, tako da smo na Brajdi spremljali večinoma enosmerno napadanje Tolmina, in edino vprašanje je bilo, koliko golov bo končalo v mreži gostov. Že po prvih 13 minutah je bilo 2:0 za TKK Tolmin, zadela sta Torkar in Kucalović, tik pred koncem polčasa pa je zadel še Rakušček. V drugem polčasu smo med 53 in 68. minuto videli še 4 gole domačih, strelci pa so bili Bine Kavčič, Peter Kavčič, Gilles in Kravanja.

V naslednjem krogu nogometaši TKK Tolmina gostujejo v Postojni, sledi gostovanje v Izoli, ter nazadnje domača tekma proti Vipavi.