VISOK PORAZ PROTI RADOMLJAM

TKK Tolmin je novo v nizu pripravljalnih tekem pred pričetkom pomladanskega dela sezone odigral proti jeseni najbolje uvrščenemu drugoligašu iz Radomelj in izgubil z 2:6 (2:4).

Tolminci so si v prvih minutah ustvarili lepe priložnosti za zadetek, vendar niso zadeli. Domačini so povedli najprej z 1:0 in nato tudi 2:1, obakrat pa je izenačil Danijel Šturm, ki dokazuje, da bo za našo ekipo spomladi dobrodošla okrepitev. Po 2:2 so naši fantje popustili, Radomlje pa so dosegle visoko zmago v svoji generalki pred začetkom prvenstva.

Tekmo v Radomljah so Tolminci sicer odigrali precej oslabljeni, kajti manjkali so oboleli Danjel Rakušček in Tine Zornik ter lažje poškodovana Matic Perše in Tine Kravanja. Predvsem bolezen Rakuščka se zdi precej resna, medtem ko bi ostali morali biti nared za začetek sezone.

Postava TKK Tolmin: Bova, Šturm J., Kos, Kumer, Šuligoj, Kavčič B., Kutin T., Rutar, Kucalović, Šturm D., Sokanović. Menjave: Jarc, Kutin N., Konec.

V to soboto bo TKK Tolmin zadnjo tekmo pred začetkom prvenstva in tekmo s Koprom, ki bo 16.3., igral proti NK Žiri.

TKK Avtoprevoz Avtoprevoz Cement NKBM Občina Tolmin Triglav Vzajemna Maya športni turizem