VABILO NA PRIPRAVE ZA SELEKCIJI U13 IN U11

PRIPRAVE NŠ HIDRIA TOLMIN »ČATEŽ 2019«

Kot je bilo na uvodnem sestanku s starši povedano, v letošnji sezoni za selekciji U11 in U13 organiziramo zimske klubske priprave. Le te bodo potekale v času od petka, 8.3.2019 do nedelje 10.3.2019.

Cena priprav v Čatežu znaša 105 EUR ter vključuje:

– namestitev s polnim penzionom (zajtrk, kosilo, večerja) v hotelu ČATEŽ***

– uporabo hotelskega bazena

– avtobusni prevoz

– uporabo nogometnih terenov

– organizacijo prijateljske tekme

– v času bivanja enkraten vstop v Zimsko Termalno Riviero

– strokovni kader.

Popusta za drugega, tretjega otroka v družini ni, cena je za vse enaka.

Kraj odhoda in prihoda je makadamsko parkirišče pri Brajdi (za ležečim nebotičnikom). Podrobnejše informacije bodo na voljo pred odhodom.

Če kdo želi, lahko s strani kluba obvestimo šolo o odsotnosti njegovega otroka od pouka zaradi klubskih priprav. Vseeno pa morate starši odsotnost otrok opravičiti sami.

Vsa dodatna obvestila bodo pravočasno objavljena na spletni strani.

Za prijavo natisnite in izpolnite priloženo prijavnico in jo oddajte trenerju svoje selekcije.

PRIJAVNICA PRIPRAVE 2019 MAREC

Prijave sprejemamo do 15. 2. 2019.

Plačilo je možno v dveh enakih obrokih po 52,50EUR, prvi najkasneje do 15.2.2019 in drugi najkasneje do 06.03.2019. V primeru plačila v enkratnem znesku, je potrebno celoten znesek plačati do 06.03.2019.

Nogometne priprave so pomemben dogodek, kjer otroci trenirajo, se družijo, predvsem pa ustvarjajo lepe spomine, zato si v klubu želimo, da se jih udeleži kar največje število otrok.

Za vsa pojasnila bo organiziran sestanek s starši, v ponedeljek 4.2.2019. O točni uri in lokaciji sestanka, vas bo obvestil trener.

Tolmin, 28.1.2019