U15: zadovoljni s točko

V prvi domači tekmi spomladanskega dela je podmladek tolminskega drugoligaša iztržil točko proti gorenjskemu Britofu.
Tekma ni postregla s presežki, saj je v prvem polčasu postregla z mlačno igro obeh nasprotnikov. Za razburjenje in dvig srčnega utripa gledalcev je poskrbel predvsem zaključek prvega polčasa, ko je Beguš v slogu vratarja posredoval z roko na golovi črti. Sodnik je brez oklevanja pokazal na belo točko, Begušu pa pot v garderobo. Na srečo je Tratnik kazenski strel uspel obraniti, tako da je ostal rezultat nespremenjen.
V drugem polčasu domačim ni preostalo drugega kot braniti svojo mrežo in prežati na protinapade.
Zares požrtvovalno delo in garanje je obrodilo sadove, saj se je tudi po 70 minutah igre ostalo pri nepriljubljenih 0:0.
Glede na potek obračuna smo s točko lahko zadovoljni, manj s prikazanim v prvem polčasu.
V naslednjem kolu tekmovanja ekipa potuje v slovensko Istro k kvalitetnemu Kopru. Tekma bo v soboto ob 14.00