TOLMINCI KLONILI TUDI PROTI EKIPI ADRIE

Tudi v drugi zaporedni domači tekmi so Tolminci klonili. Tokrat je iz Brajde 3 točke odnesla ekipa Adrie, ki je slavila z visokih 4:0. TKK Tolmin je sicer zadnja dva zadetka prejel v končnici tekme, ko so domači vse sile stavili na napad.

V začetku tekme so ritem igre narekovali zeleno-beli gostje in tudi izkoristili priložnost za gol preko razpoloženega Wilsona. Po zadetku je bila igra izenačena in kazalo je ,da bi naši fantje lahko rezultat poravnali. V enakem razmerju moči se je začel tudi drugi polčas, nato pa je gol Mihe Devetaka v 66. minuti dokončno odločil tekmo. Večjo odločenost v zaključku akcij so Mirenci pokazali tudi v zaključku tekme, ko so Tolminci igrali na vse ali nič. Po en zadetek sta dosegla še Matija Božič in svojega drugega Wilson, tako da je Adria slavila z visokih 4:0.

V naslednjem krogu TKK Tolmin v soboto ob 16.00 gostuje v Izoli, s katero se bori za 6. mesto na prvenstveni lestvici. Po tej tekmi bo znan tudi razpored zadnje tretjine prvenstva.