TKK TOLMIN V PRIPRAVLJALNI TEKMI VISOKO PREMAGAL ADRIO

Naša članska ekipa je po porazu proti Biljam in zmagi proti Ajdovščini odigrala še tretjo pripravljalno tekmo. Tokratni nasprotnik je bil še en stari znanec iz tretjeligaških zelenic – Adria iz Mirna. TKK Tolmin je Mirence na njihovem terenu odpravil s 4:1.

Adria : TKK Tolmin   1:4

Bozič Gašper, Kutin Tim, Kavcic Bine, Šuligoj Matija, Perse Matic, Kumer Nejc, Kravanja Tine, Rutar Luka, Lapanja Jaka, Sokanović Dalibor, Zornik Tine.
V nadaljevanju so igrali še: Torkar Miha, Kucalović Boban, Perse Dani, Kutin Nik, Rutar Aleš, Konec Jaka
Strelci: Sokanović 2x, Šuligoj 2x
V sredo ob 18.00 bodo člani v Tolminu na Logu igrali novo pripravljalno tekmo proti NK Polet iz Škofje Loke.