TKK TOLMIN SLAVIL V TEKMI Z ADRIO

TKK Tolmin je na tekmi proti mirenski Adrii iztržil novo zmago. Na domači Brajdi so rdeče-črni slavili z 2:0 in se Mirencem približali na 3. mestu prvenstvene lestvice na 1 točko zaostanka. Po zmagah na vrhu ostajata Bilje in Izola.

V derbiju med Tolminci in Mirenci smo videli veliko borbe in želje po osvojenih točkah. V začetku je bila tekma enakovredna, nato pa so domači začeli prevzemati pobudo. Boljšo igro so v drugem polčasu nadgradili z golom po udarcu iz kota, ko je žogo iz bližine v gol zabil Tine Zornik. Adria se je po prejetem zadetku nekoliko prebudila in imela dve priložnosti za izenačenje, nato pa je v 82. minuti vse dvome o zmagovalcu po lepem samostojnem prodoru razrešil Boban Kucalović.

V zadnjem krogu jeseni bo TKK Tolmin v soboto ob 14.00 odigral še eno tekmo na Brajdi in sicer proti ekipi Fama Vipava.