TKK TOLMIN DO NOVE ZMAGE

Ekipa TKK Tolmina je prišla do nove zmage. V tekmi proti Jadranu Kozini je, sicer težje od pričakovanega, prišla do zmage 1:0 in se utrdila na 2. mestu prvenstvene lestvice.

Domači so pritiskali vse od začetka tekme, gostje pa so dokazali, da zadnji pozitivni rezultati niso naključni. Več od vratnice in še nekaj zrelejših priložnosti si rdeče-črni v prvem polčasu niso ustvarili. So pa igralci Jadrana zaradi preostre igre v 36. minuti ostali brez izključenega Andreja Terčiča.

V drugem polčasu je najprej lepo zadel Klemen Jarc, kateremu pa je bil gol razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. V 59. minuti pa je lep prodor v kazenski prostor s še lepšim zaključnim strelom kronal Tim Kutin, ki je Tolmincem vendarle prinesel zadetek olajšanja. Do konca tekme so Tolminci kontrolirali potek tekme, tako da je ostalo pri minimalni zmagi 1:0.

V naslednjo soboto bo TKK Tolmin odigral še tretjo zaporedno domačo tekmo proti Plami iz Podgrada.