PRIPRAVLJALNE TEKME ČLANSKE EKIPE

Članska ekipa NK Tolmina se že nekaj časa pripravlja na novo sezono v 3. SNL – zahod. Ekipa se počasi kompletira, jutri se bo tako TKK Tolminu ponovno pridružil Američan Bruce Allen Dowlin, ki bo za rdeče-črne nastopal tudi letos. Do konca avgusta je pričakovati prihod še kakšnega igralca.

TKK Tolmin je prvo pripravljalno tekmo odigral z deloma mladinsko zasedbo proti mladinski ekipi NK Brda. Rezultat je bil 6:3 za Tolmince. Danes pa so Tolminci sodelovali na “triangolo” turnirju v Bohinju, kjer so se pomerili z gorenjskima tretjeligašema Savo in Bohinjem. Tolminci, ki so od pomembnejših igralcev pogrešali Petra Kavčiča, Daliborja Sokanovića in Bruca Dowlina, so iztržili zmago in poraz.

TKK Tolmin : Sava Kranj  1:2  (Jaka Lapanja)

TKK Tolmin : Bohinj 3:2 (Jaka Lapanja, Danijel Šturm, Boban Kucalović)

Postava: Požar Jernej, Zaletelj Jan, Šturm Jani, Zornik Tine, Torkar Miha, Kutin Tim, Rakušček Danjel, Lapanja Jaka, Rutar Aleš, Šturm Danijel, Kucalović Boban. Igrali so še: Bratina Žan, Zabeljaj Fitim, Rutar Luka, Renko Klavdij