PREPRIČLJIVA ZMAGA PROTI PRIMORJU

Tolminci so na derbiju proti Primorju prepričljivo zmagali s 3:0.

Prvi polčas je minil brez večjih priložnosti na eni ali drugi strani, nekoliko več od igre pa so imeli gostje iz Ajdovščine. Ko je že kazalo, da se bo polčas končal z 0:0, pa je po protinapadu lepo zadel Matic Perše.

V drugem polčasu je bilo več dogajanja na igrišču. Tolminci so polčas začeli bolje, kljub temu pa bi Ajdovci skoraj izenačili v 55. minuti, ko so zadeli vratnico. Na drugi strani je lepo priložnost zamudil Zornik. V 66. minuti je po predložku za 2:0 zadel Bine Kavčič. Ko je Matija Škarabot 2 minuti kasneje prejel drugi rumeni karton, in posledično rdečega, ter je Danijel Šturm v 70. minuti povišal na 3:0, je bila tekma odločena.