ODSTOP TRENERJA ČLANSKE EKIPE BORUTA JERMOLA

Včeraj je uprava NK Tolmin sprejela odstop Boruta Jermola z mesta članskega trenerja.

Borut je v člansko ekipo NK Tolmin vložil veliko časa, energije, želje, živel za uspeh ekipe ter za ekipo zagotovo storil veliko dobrega. Za vse njegov trud in velik prispevek se mu v NK Tolmin lepo zahvaljujemo.

Po drugi strani so se na strani uprave pojavljali tudi pomisleki, da bi Borut v določenih situcaijah oz. segmentih dela s člansko ekipo, lahko deloval boljše. Tudi rezultati TKK Tolmina v zadnjih tekmah niso bili najboljši. Po razgovoru se je Borut, ki je tudi na drugih področjih močno vpet v delovanje NK Tolmin, odločil, da ponudi svoj odstop z mesta članskega trenerja. Dejal je, da verjame v fante in da se v želji po obstanku v ligi z mesta trenerja umika.

Uprava se je po posvetu odločila, da Borutov odstop sprejme in da torkov trening vodi pomočnik trenerja – Jan Kragelj. Jutri (četrtek) bo klub imenoval novega trenerja in njegovega pomočnika, ki bosta TKK Tolmin vodila vsaj do konca sezone.

Uprava NK Tolmin