Dva dobra rezultata in dve hudi poškodbi

Za člansko in mladinsko ekipo NK Tolmin je rezultatsko zelo uspešen vikend. Člani so v nedeljo v Vipavi slavili še tretjič v letošnjem prvenstvu, mladinci pa so na domači Brajdi v soboto s 3:2 premagali ekipo Adrie. Obe zmagi sta prišli v pravem trenutku in sta za naši ekipi zelo pomembni.

Bolj kot rezultat tekem, pa sta na žalost ta vikend zaznamovali zelo podobni in hudi poškodbi, ki sta jih utrpela dva izmed akterjev obeh srečanj. Že v 1. minuti sobotnega obračuna mladincev na Brajdi je dvakratni zlom noge utrpel naš mlad obetavni igralec Danjel Šturm. Danjel je sicer v letošnji sezoni, kljub le 17-im letom, že zelo uspešno igral tudi za našo člansko ekipo. Povsem podobna poškodba se je dan kasneje na tekmi v Vipavi zgodila še domačemu igralcu Ivu Devetaku. Oba igralca sta si nogo zlomila ob trku z vratarjem nasprotne ekipe.

V NK Tolmin obema fantoma želimo, da bi čim hitreje okrevala in se uspešno vrnila na nogometne zelenice.