ČLANSKO EKIPO BO VODIL JAN KRAGELJ

Uprava NK Tolmina se je po odstopu Boruta Jermola odločila, da bo ekipo vsaj do konca sezone vodil njegov dosedanji pomočnik Jan Kragelj. Pri delu mu bo pomagal Sašo Ogrič, ki je zaradi poškodbe že končal z nastopi na igrišču v tej sezoni. Vratarske treninge bo še naprej izvajal Igor Zoretič.

Uprava kluba popolnoma zaupa trenerski ekipi in igralcem ter verjame, da si bo TKK Tolmin v preostalih šestih tekmah zagotovil obstanek v 2. SNL.

Že v soboto nas čaka izredno pomembna tekma v gosteh pri Zarici, ki bo pokazala, ali je naše moštvo tudi dejansko na pravi poti. Podprimo našo ekipo na gostovanju v Kranju v čim večjem številu.