ČLANSKA EKIPA PRIČELA S PRIPRAVAMI NA NOVO SEZONO, ZNANIH ŽE NEKAJ SPREMEMB V KADRU

Članska ekipa NK Tolmin je danes pričela s pripravami na sezono 2017/18, v kateri bo poskušala napasti vrh 3. SNL zahod. Na prvem treningu se je zbralo lepo število nogometašev, članom so se pridružili tudi nekateri mladinci, na katere bo Jan Kragelj tudi računal v letošnji sezoni.

V kadru so se že zgodile nekatere spremembe, še več pa se jih lahko zagotovo pričakujemo do zaključka prestopnega roka, saj si uprava prizadeva sestaviti čim bolj konkurenčno ekipo.

NK Tolmin so na žalost zapustili Bine Kavčič (Brda), Matic Perše (Jadran Dekani) in Blaž Drašček (Adria Miren), ekipi pa so se zaenkrat priključili:

• Dalibor Sokanović, dolgoletni nogometaš NK Tolmin, ki je lani nastopal za Bilje
  • Jernej Požar, vratar iz Kanalskega Vrha, ki je lani nastopal za mladince Brd, pred tem pa je bil v mladinskem pogonu ND Gorica
  • Jaka Lapanja iz Šebrelj, ki je pred tem nastopal za mladince NK Bravo